ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка | Посада | Дата початку перевірки | Результат перевірки |
Загороднюк Вікторія Володимирівна | головний спеціаліст управління соціального захисту населення | 01.05.2024 | |
Тимофєєва Наталя Леонідівна | головний спеціаліст управління соціального захисту населення | 01.05.2024 | |
Лонтковська Інна Анатоліївна | головний спеціаліст управління соціального захисту населення | 01.05.2024 | |
Гончар Катерина Дмитрівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 29.04.2024 | |
Білашко Юрій Володимирович | головний спеціаліст юридичного відділу апарату Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 03.04.2024 | |
Іваненко Роман Анатолійович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм апарату Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 01.04.2024 | |
Романченко Анна Валентинівна | головний спеціаліст юридичного відділу Служби у справах дітей та сім’ї Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 11.03.2024 | |
Нікулін Євген Володимирович | головний спеціаліст юридичного відділу апарату Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
| 04.03.2024 | |
Омельченко Олена Володимирівна Декларація | головний спеціаліст відділу організаційно – аналітичного забезпечення апарату Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
| 04.03.2024 | |
Панченко Олена Анатоліївна
| головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та ЗМІ | 27.02.2024 | |
Наздрачов Кирило Євгенович | кандидат на посаду головного спеціаліста відділу молоді та спорту Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 28.12.2023 | |
Якимчук Дмитро Ігорович Декларація | начальник відділу муніципальної безпеки | 27.12.2023 | |
Турло Владислав Анатолійович Декларація | головний спеціаліст відділу муніципальної безпеки | 27.12.2023 | |
Струтинський Михайло Володимирович Декларація | головний спеіаліст відділу контролю за благоустроєм | 27.12.2023 | |
Мазур Станіслав Олегович Декларація | головний спеціаліст відділу мінуципальної безпеки | 27.12.2023 | |
Лаврук Владислав Віталійович Декларація | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та ЗМІ | 27.12.2023 | |
Амедро Андрій Вікторович Декларація | заступник начальника відділу муніципальної безпеки | 27.12.2023 | |
Щесняк Ганна Олександрівна Декларація | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 22.12.2023 | |
Тралло Лідія Олександрівна Декларація | головний спеціаліст відділу організаційно - аналітичного забезпечення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 22.12.2023 | |
Рись Анастасія Миколаївна Декларація | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 22.12.2023 | |
Куць Роман Сергійович Декларація | головний спеціаліст відділу муніципальної безпеки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 22.12.2023 | |
Євтушенко Тетяна Федорівна | державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 22.12.2023 | |
Зарицька Анна Олексіївна Декларація | головний спеціаліст юридичного відділу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 22.12.2023 | Довідка |
Соколова Людмила Олександрівна Декларація | головний спеціаліст архівного відділу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 13.12.2023 | Довідка |
Тичина Наталя Олександрівна | Головний спеціаліст відділу бюджетних програм соціально-культурної сфери та органів державної влади |
29.01.2024 |
|
Кліщ Оксана Вікторівна | головний спеціаліст відділу бюджетних програм соціально-культурної сфери та органів державної влади | 29.01.2024 |
|
Годован Ольга Василівна | головний спеціаліст відділу бюджетних програм соціально-культурної сфери та органів державної влади | 29.01.2024 |
|
Малишко Олена Анатоліївна Сканкопія декларації | головний спеціаліст відділу з питань профілактики та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності служби у справах дітей та сім'ї | 15.12.2023 | |
Ситяшенко Марина Євгенівна | головний спеціаліст відділу культури | 27.12.2023 | |
Костенко Надія Олександрівна | головний спеціаліст сектору бухгалтерського обліку та звітності служби у справах дітей та сім'ї | 15.12.2023 | |
Смук Микола Миколайович | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 28.11.2014 | |
Московка Людмила Віталіївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 28.11.2014 | |
Шевченко Олена Миколаївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 28.11.2014 | |
Ящук Олеся Володимирівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 28.11.2014 | |
Окатий Олександр Володимирович | претендент на посаду керівника апарату | 16.12.2014 | |
Олексієнко Олена Валентинівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 23.12.2014 | |
Мукан Олег Станіславович | претендент на посаду заступника керівника апарату | 25.12.2014 | |
Гладкий Андрій Анатолійович | претендент на посаду головного спеціаліста сектору з питань оборонної та мобілізаційної работи | 26.12.2014 | |
Гутнев Валерій Володимирович | претендент на посаду головного спеціаліста з питань режимно-секретної роботи | 26.12.2014 | |
Рибальченко Олена Володимирівна | головний спеціаліст відділу економіки | 31.12.2014 | |
Єременко Віталій Вікторович | завідувач сектора управління праці та соціального захисту населення | 20.01.2015 | |
Смирнов Віктор Володимирович | заступник голови | 23.01.2015 | |
Васіна Марина Володимирівна | претендент на посаду начальника управління освіти | 06.03.2015 | |
Кустовський Володимир Вікторович | претендент на посаду заступника начальника відділу роботи із зверненнями громадян | 06.03.2015 | |
Устимець Олександр Станіславович | претендент на посаду головного спеціаліста сектору з питань оборонної та мобілізаційної работи | 06.03.2015 | |
Дубовик Микола Григорович | перший заступник голови | 13.03.2015 | |
Кабанець Лариса Миколаївна Сканкопія декларації | начальник фінансового управління | 13.03.2015 | |
Писарук Руслан Анатолійович Сканкопія декларації | начальник управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 13.03.2015 | |
Сабардіна Людмила Михайлівна Сканкопія декларації | начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини | 13.03.2015 | |
Легінь Богдан Ігорович | начальник управління охорони здоров'я | 16.03.2015 | |
Гришин Геннадій Васильович Сканкопія декларації | начальник управління з питань надзвичайних ситуацій | 16.03.2015 | |
Маринченко Вікторія Валентинівна Сканкопія декларації | начальник служби у справах дітей | 16.03.2015 | |
Бернадська Світлана Борисівна Сканкопія декларації | начальник управління праці та соціального захисту населення | 17.03.2015 | |
Кузьменко Олена Олександрівна Сканкопія декларації | начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту | 17.03.2015 | |
Глушківська Олена Станіславівна | претендент на посаду головного спеціаліста відділу з питань кадрової роботи та державної служби | 20.03.2015 | |
Брюшковський Олег Вікторович | претендент на посаду головного спеціаліста відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови | 26.03.2015 | |
Майкут Ірина Іванівна | претендент на посаду головного спеціаліста відділу торгівлі та споживчого ринку | 27.03.2015 | |
Колесніченко Наталія Валеріївна | претендент на посаду головного спеціаліста управління капітального будівництва | 06.05.2015 | |
Добжицька Еліна Віталіївна | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм
| 14.05.2015 | |
Фост Олена Павлівна | заступник начальника управління праці та соціального захисту населення | 15.05.2015 | |
Гаряча Марина В'ячеславівна | головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини
| 02.06.2015 | |
Купенко Ростислав Геннадійович | головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини | 02.06.2015 | |
Перехрест Євгенія Петрівна | головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини | 02.06.2015 | |
Петренко Віктор Павлович | головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини | 02.06.2015 | |
Лісниченко Ольга Вікторівна | головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини | 02.06.2015 | |
Сироватка Оксана Іванівна | начальник відділу архітектури та землекористування управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 03.06.2015 | |
Авдошина Леся Василівна | головний спеціаліст управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 03.06.2015 | |
Рудницька Вероніка Миколаївна | головний спеціаліст управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 03.06.2015 | |
Мельнік Світлана Анатоліївна | головний спеціаліст управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 03.06.2015 | |
Черновалова Ганна Володимирівна | головний спеціаліст - бухгалтер управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 03.06.2015 | |
Кухарчук Валерій Валерійович | заступник начальника управління - начальник відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства | 04.06.2015 | |
Федорова Любов Петрівна | начальник відділу з питань профілактики та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Гвоздецька Неоніла Михайлівна | начальник відділу з питань опіки/піклування, усиновлення та інших форм влаштування служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Бойко Марія Володимирівна | завідувач сектору з питань соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Витязь Леся Миколаївна | головний спеціаліст - бухгалтер служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Кравченко Тетяна Анатоліївна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Поцелуєва Олена Калинівна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Гайдай Світлана Борисівна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Пархоменко Світлана Олексіївна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 04.06.2015 | |
Бухарцева Вікторія Вікторівна | начальник відділу з фінансово-економічної та організаційної роботи управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Дехтеренко Світлана Олександрівна | головний спеціаліст управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Мазуренко Альона Павлівна | головний спеціаліст управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Сапунова Тетяна Дмитрівна | головний спеціаліст управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Столітній Тарас Васильович | головний спеціаліст управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Кураш Оксана Володимирівна | провідний спеціаліст управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Пшинка Ганна Вікторівна | провідний спеціаліст управління охорони здоров’я | 04.06.2015 | |
Пілецька Ганна Володимирівна | начальник відділу комунального господарства управління житлово-комунального господарства | 05.06.2015 | |
Собора Олена Леонідівна | начальник відділу бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства | 05.06.2015 | |
Решодько Михайло Миколайович | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 05.06.2015 | |
Єрмакова Олена Георгевна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 05.06.2015 | |
Квашук Тетяна Олексіївна | заступник начальника управління - начальник відділу капітального будівництва та реконструкції управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 05.06.2015 | |
Цивковська Ірина Олександрівна | заступник начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини | 05.06.2015 | |
Федькевич Олена Георгіївна | перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення | 05.06.2015 | |
Безпалько Наталія Валентинівна | заступник начальника управління - начальник відділу контролю за призначенням усіх видів соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення | 05.06.2015 | |
Мороз Лідія Володимирівна | заступник начальника служби у справах дітей | 05.06.2015 | |
Луценко Наталя Олександрівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 05.06.2015 | |
Рутц Валентина Василівна | заступник начальника фінансового управління | 10.06.2015 | |
Колібаба Тетяна Миколаївна | заступник начальника управління - начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності, кадрової роботи та господарського забезпечення - головний бухгалтер фінансового управління | 10.06.2015 | |
Пальчук Віта Олександрівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 11.06.2015 | |
Прядко Олена Юріївна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 11.06.2015 | |
Чех Алла Степанівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 11.06.2015 | |
Гриньків Поліна Володимирівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 11.06.2015 | |
Терлецька Лілія Петрівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 11.06.2015 | |
Корсак Наталія Савеліївна | заступник начальника відділу економіки | 12.06.2015 | |
Бадрак Ірина Василівна | головний спеціаліст відділу економіки | 12.06.2015 | |
Радюк Олена Анатоліївна | головний спеціаліст відділу економіки | 12.06.2015 | |
Орлюк Тетяна Валентинівна | головний спеціаліст відділу економіки | 12.06.2015 | |
Березовська Наталія Андріївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 15.06.2015 | |
Остапенко Оксана Петрівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 15.06.2015 | |
Ягодін Вадим Володимирович | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 16.06.2015 | |
Афанасьєва Людмила Петрівна | завідувач сектору екології | 17.06.2015 | |
Заславець Ірина Сергіївна | головний спеціаліст сектору екології | 17.06.2015 | |
Мороз Тамара Миколаївна | завідувач сектору з питань охорони праці | 17.06.2015 | |
Удовиченко Ольга Петрівна | головний спеціаліст сектору з питань охорони праці | 17.06.2015 | |
Колісніченко Ірина Борисівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 18.06.2015 | |
Коничева Валентина Олексіївна | начальник відділу економіки | 19.06.2015 | |
Лещенко Наталія Іванівна | головний спеціаліст відділу економіки | 19.06.2015 | |
Давидова Тетяна Володимирівна | начальник відділу прийняття рішень та опрацювання заяв управління праці та соціального захисту населення | 23.06.2015 | |
Абакумова Тетяна Юріївна | начальник організаційно-розпорядчого відділу управління праці та соціального захисту населення | 23.06.2015 | |
Власенко Ганна Анатоліївна | начальник відділу розрахунків пільг, субсидій та компенсацій управління праці та соціального захисту населення | 23.06.2015 | |
Кононюк Світлана Олександрівна | начальник відділу "Картка киянина" управління праці та соціального захисту населення | 23.06.2015 | |
Топчій Тетяна Григорівна | начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер управління праці та соціального захисту населення | 24.06.2015 | |
Шевченко Лідія Іванівна | начальник відділу персоніфікованого обліку пільг управління праці та соціального захисту населення | 24.06.2015 | |
Курілко Андрій Валентинович | начальник відділу контролю за благоустроєм | 24.06.2015 | |
Куля Марина Іллівна | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 24.06.2015 | |
Турик Людмила Леонідівна | провідний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 24.06.2015 | |
Денесюк Анатолій Олександрович | заступник начальника управління - начальник відділу з питань планування та реагування на надзвичайні ситуації управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Дюбенко Наталія Анатоліївна | начальник відділу планування, обліку та господарського забезпечення управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Гергелюк Володимир Миколайович | завідувач сектору управління та зв'язку управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Алєксєєв Олександр Вікторович | головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Павловська Юлія Іванівна | головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Поповська Людмила Віталіївна | головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Журавльов Віталій Володимирович | провідний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Єсипчук Олена Миколаївна | провідний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій | 24.06.2015 | |
Толстий Андрій Олексійович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 25.06.2015 | |
Поляков Павло Юрійович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 25.06.2015 | |
Хвостенко Олег Олександрович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 25.06.2015 | |
Сахно Олександр Іванович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 25.06.2015 | |
Рубан Юлія Василівна | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 26.06.2015 | |
Юріна Дар'я Вікторівна | завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами
| 26.06.2015 | |
Чайка Людмила Анатоліївна | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 30.06.2015 | |
Булатова Наталія Володимирівна | начальник відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення | 30.06.2015 | |
Ранга Анна Всеволодівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 01.07.2015 | |
Гулак Ірина Миколаївна | начальник відділу соціальної роботи Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Грибова Олена Анатоліївна | заступник начальника відділу соціальної роботи Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Галенко Ірина Василівна | головний спеціаліст Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Гребенчукова Альона Сергіївна | головний спеціаліст Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Салата Інна Валентинівна | провідний спеціаліст Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Волинець Катерина Олегівна | провідний спеціаліст Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Іваха Людмила Миколаївна | спеціаліст І категорії Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Білоцький Артем Миколайович | провідний спеціаліст Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Дикун Оксана Вікторівна | головний спеціаліст - бухгалтер Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 01.07.2015 | |
Кліопа Лариса Сергіївна | директор Подільського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 02.07.2015 | |
Тищенко Інна Іванівна | головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту | 02.07.2015 | |
Коновалова Зоя Василівна | головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту | 02.07.2015 | |
Борисполець Оксана Петрівна | головний спеціаліст - бухгалтер відділу у справах сім'ї, молоді та спорту | 02.07.2015 | |
Гриньків Катерина Сергіївна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 02.07.2015 | |
Лук’янюк Олександр Миколайович | начальник відділу торгівлі та споживчого | 03.07.2015 | |
Носкова Олена Олександрівна | головний спеціаліст відділу торгівлі та | 03.07.2015 | |
Хлівна Дар’я Олександрівна | головний спеціаліст відділу з питань майна | 03.07.2015 | |
Зубко Людмила Андріївна | заступник начальника відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Данішевська Юлія Іванівна | заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільг управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Обараз Світлана Вікторівна | заступник начальника відділу фінанового обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Осадчий Юрій Олексійович | заступник начальника відділу соціального захисту та обслуговування пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Красноштан Сергій Андрійович | завідувач сектору з правового забезпечення управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Фищук Оксана Анатоліївна | завідувач сектору з правового забезпечення управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Сумарук Ольга Миколаївна | завідувач планово-економічного сектору управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Полянчук Людмила Вікторівна | завідувач архівного сектору управління праці та соціального захисту населення | 06.07.2015 | |
Байдачна Алла Петрівна | завідувач сектору санаторно-курортного | 06.07.2015 | |
Пилипенко Світлана Григорівна | завідувач сектору кадрової роботи та державної служби управління праці та соціального захисту населення | 07.07.2015 | |
Блюміна Вікторія Миколаївна | заступник начальника відділу торгівлі та споживчого ринку | 08.07.2015 | |
Повстяна Анна Віталіївна | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 08.07.2015 | |
Довгич Олена Іванівна | провідний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 08.07.2015 | |
Гоглюватий Юрій Ігорович | начальник відділу з питань майна комунальної власності | 08.07.2015 | |
Калачнікова Алла Федорівна | головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності | 08.07.2015 | |
Іваненко Тетяна Петрівна | головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності | 08.07.2015 | |
Науменко Ольга Василівна | головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності | 08.07.2015 | |
Павліченко Наталія Василівна | головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності | 08.07.2015 | |
Дубецька Вікторія Володимирівна | провідний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 10.07.2015 | |
Михайлова Катерина Володимирівна | начальник відділу обліку та розподілу житлової площі | 15.07.2015 | |
Іваницька Тетяна Михайлівна | головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі | 15.07.2015 | |
Бржезицька Кристина Валентинівна | головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі | 15.07.2015 | |
Яценко Галина Вячеславівна | головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі | 15.07.2015 | |
Путь Катерина Сергіївна | головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі | 15.07.2015 | |
Гаращенко Валентин Іванович | головний спеціаліст архівного відділу | 15.07.2015 | |
Ющенко-Савенкова Олена Вікторівна | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 16.07.2015 | |
Онофрійчук Олена Іванівна | начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 17.07.2015 | |
Ільницька Маріанна Вадимівна | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 17.07.2015 | |
Шевченко Євгеній Олексійович | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 17.07.2015 | |
Школьна Валентина Іванівна | начальник архівного відділу | 17.07.2015 | |
Суско Людмила Василівна | головний спеціаліст архівного відділу | 17.07.2015 | |
Лісніченко Оксана Василівна | головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі | 21.07.2015 | |
Тиханська Оксана Станіславовна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 27.07.2015 | |
Висоцька Світлана Петрівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 27.07.2015 | |
Бондар Олена Петрівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 27.07.2015 | |
Остапенко Таїсія Миколаївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 27.07.2015 | |
Щербань Ганна Михайлівна | начальник відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Мартинюк Валентина Володимирівна | заступник начальника - адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Жукова Євгенія Сергіївна | державний адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Бруцький Дмитро Олексійович | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Дубчак Мирослава Зіновіївна | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Юзвікова Наталія Віталіївна | державний адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Белан Наталія Анатоліївна | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 28.07.2015 | |
Пастухова Анна Леонідівна | державний адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 29.07.2015 | |
Павловська Леся Миколаївна | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 29.07.2015 | |
Котлобай Ірина Миколаївна | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 29.07.2015 | |
Бондаренко Ольга Миколаївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 03.08.2015 | |
Меланіч Наталія Василівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 03.08.2015 | |
Василюк Олена Анатоліївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 03.08.2015 | |
Семененко Вікторія Анатоліївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 04.08.2015 | |
Домашевська Юлія Анатоліївна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 04.08.2015 | |
Жученко Надія Михайлівна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 04.08.2015 | |
Мончаківський Віктор Леонтійович | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 06.08.2015 | |
Дацун Яна Олександрівна | начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови | 06.08.2015 | |
Руденко Ірина Вікторівна | головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови | 06.08.2015 | |
Завадська Тетяна Анатоліївна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 06.08.2015 | |
Войтко Тетяна Олексіївна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 06.08.2015 | |
Пономаренко Наталія Олександрівна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 06.08.2015 | |
Терновий Андрій Павлович | завідувач сектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи | 07.08.2015 | |
Лемешко Анна Петрівна | головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови | 07.08.2015 | |
Бєлашова Олександра Олегівна | начальник відділу організації діловодства | 07.08.2015 | |
Селезньова Світлана Борисівна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 13.08.2015 | |
Мартиненко Тетяна Ігорівна | головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання та виявлення корупції | 13.08.2015 | |
Лузік Ольга Дмитрівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 13.08.2015 | |
Тітова Ірина Іванівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 13.08.2015 | |
Васильєва Валентина Василівна | начальник організаційного відділу | 14.08.2015 | |
Ніколаєнко Юлія Валеріївна | головний спеціаліст організаційного відділу | 14.08.2015 | |
Похитун Надія Валеріївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Максим'юк Лілія Володимирівна | державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Близнюк Валентина Павлівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Артемчук Наталія Володимирівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Мостіпан Наталка Анатоліївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Бородиня Ганна Володимирівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Іванська Ольга Борисівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Касьянова Олена Іванівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Іскоростенська Тетяна Павлівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Іванова Ольга Анатоліївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Митяй Людмила Валеріївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Іванова Вікторія Григорівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Момотова Леся Олександрівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Савченко Олена Анатоліївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Зірчик Наталя Анатоліївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Романченко Тетяна Володимирівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Тимофеюк Ольга Єліферіївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Малиновська Анна Григорівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Наполов Інна Вікторівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.08.2015 | |
Аршинова Оксана Романівна | начальник відділу роботи із зверненнями громадян | 18.08.2015 | |
Кизима Світлана Вікторівна | головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян | 18.08.2015 | |
Бараннік Олена Анатоліївна | головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян | 18.08.2015 | |
Федоренко Олександр Сергійович | провідний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян | 18.08.2015 | |
Тарасенко Леся Валеріївна | головний спеціаліст організаційного відділу | 19.08.2015 | |
Юхно Олексій Костянтинович | завідувач сектору інформаційних технологій | 19.08.2015 | |
Омельченко Леонід Олександрович | головний спеціаліст сектору інформаційних технологій | 19.08.2015 | |
Кондратюк Катерина Юріївна | начальник організаційного відділу | 21.08.2015 | |
Волченко Інна Анатоліївна | головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян | 21.08.2015 | |
Тимошенко Максим Сергійович | головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 27.08.2015 | |
Кучерук Володимир Ігорович | головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 27.08.2015 | |
Юрченко Маргарита Володимирівна | провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 27.08.2015 | |
Козіна Руслана Вікторівна | начальник відділу ведення Державного реєстру виборців | 28.08.2015 | |
Гладких Олександр Сергійович | головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 28.08.2015 | |
Ткачова Наталія Петрівна | провідний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 28.08.2015 | |
Тарасова Юлія Ігорівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 31.08.2015 | |
Сьомкіна Оксана Володимирівна | державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення | 31.08.2015 | |
Литвин Тетяна Володимирівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 31.08.2015 | |
Клименко Олена | начальник бюджетного відділу фінансового управління | 01.09.2015 | |
Чумачова Ольга | головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління | 01.09.2015 | |
Шевчук Марія | головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління | 01.09.2015 | |
Пасічна Ольга | начальник відділу бюджетних програм освіти, культури та соціального захисту фінансового управління | 01.09.2015 | |
Горбачук Інна | головний спеціаліст відділу бюджетних програм освіти, культури та соціального захисту фінансового управління | 01.09.2015 | |
Кучер Олена | головний спеціаліст відділу бюджетних програм освіти, культури та соціального захисту фінансового управління | 01.09.2015 | |
Мірошниченко | начальник відділу програм охорони здоров’я, фінансів підприємств комунальної власності та аналізу доходів бюджету фінансового управління | 01.09.2015 | |
Зоріна Олена | головний спеціаліст відділу програм охорони здоров’я, фінансів підприємств комунальної власності та аналізу доходів бюджету фінансового управління | 01.09.2015 | |
Михайленко | головний спеціаліст відділу програм охорони здоров’я, фінансів підприємств комунальної власності та аналізу доходів бюджету фінансового управління | 01.09.2015 | |
Бондарева Лариса | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності, кадрової роботи та господарського забезпечення фінансового управління | 01.09.2015 | |
Боярчук Ірина | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності, кадрової роботи та господарського забезпечення фінансового управління | 01.09.2015 | |
Волошина Олена | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і звітності, кадрової роботи та господарського забезпечення фінансового управління | 01.09.2015 | |
Конах Світлана Іванівна | начальник відділу контролю | 02.09.2015 | |
Ейсмонт Світлана Григорівна | головний спеціаліст відділу контролю | 02.09.2015 | |
Шумак Олег Іванович | головний спеціаліст відділу контролю | 02.09.2015 | |
Тищенко Зоя Миколаївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності | 09.09.2015 | |
Алексеєнко Ніна Петрівна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності | 09.09.2015 | |
Горіна Олена Андріївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності | 09.09.2015 | |
Циба Олена Василівна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності | 09.09.2015 | |
Долюк Станіслав Юрійович | головний спеціаліст відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 09.09.2015 | |
Багірова Юлія Володимирівна | начальник юридичного відділу | 10.09.2015 | |
Мороз Дмитро Сергійович | головний спеціаліст юридичного відділу | 10.09.2015 |
|
Корженко Ірина Володимирівна | головний спеціаліст юридичного відділу | 10.09.2015 | |
Савченко Любов Андріївна | головний спеціаліст юридичного відділу | 10.09.2015 | |
Мороз Юлія Євгенівна | головний спеціаліст юридичного відділу | 10.09.2015 | |
Мельник Олександр Сергійович | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 10.09.2015 | |
Лукашенко Валентина Іванівна | головний спеціаліст відділу контролю | 10.09.2015 | |
Кугот Вікторія Анатоліївна | головний спеціаліст юридичного відділу | 10.09.2015 | |
Захарченко Леся Володимирівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 14.09.2015 | |
Лірник Лілія Степанівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 14.09.2015 | |
Ярошенко Світлана Степанівна | головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення | 14.09.2015 | |
Ярошенко Оксана Іванівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 14.09.2015 | |
Мельник Ольга Анатоліївна | начальник відділу соціального захисту та обслуговування пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення | 14.09.2015 | |
Гірченко Юрій Вікторович | головний спеціаліст відділу з питань кадрової роботи та державної служби | 16.09.2015 | |
Боричевська Оксана Миколаївна | головний спеціаліст відділу з питань кадрової роботи та державної служби | 16.09.2015 | |
Силенко Віктор Олексійович | начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення | 16.09.2015 | |
Кривенко Олександр Миколайович | головний спеціаліст відділу адміністративно-господарського забезпечення | 16.09.2015 | |
Чупишева Діна Іванівна | головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи | 21.09.2015 | |
Бахтіярова Інна Володимирівна | начальник відділу з питань кадрової роботи та державної служби | 23.09.2015 | |
Бондар Вікторія Олегівна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 29.09.2015 | |
Омелян Вікторія Олександрівна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 05.10.2015 | |
Делягін Олександр Володимирович | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 07.10.2015 | |
Привалов Олексій Олегович | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 08.10.2015 | |
Хілик Лєна Василівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 16.10.2015 | |
Апалько Сергій Андрійович | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 23.10.2015 | |
Корнієнко Вікторія Іванівна | заступник начальника управління освіти | 28.10.2015 | |
Хорошун Катерина Павлівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 28.10.2015 | |
Паламарчук Стелла Іванівна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності | 30.10.2015 | |
Копитов Андрій Вікторович | головний спеціаліст управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 06.11.2015 | |
Олійник Надія Олексіївна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 10.11.2015 | |
Пєшков Володимир Володимирович | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 12.11.2015 | |
Льодін Володимир Петрович | старший інспектор сектору з питань оборонної та мобілізаційної работи | 25.11.2015 | |
Вовк Павло Петрович | головний спеціаліст управління капітального будівництва, архітектури та землекористування | 07.12.2015 | |
Мудрик Олександр Дмитрович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 17.12.2015 | |
Кулагіна Валентина Миколаївна | начальник відділу загальної, дошкільної освіти та кадрового забезпечення управління освіти | 29.12.2015 | |
Кузьменко Валентина Миколаївна | начальник відділу виховної роботи та охорони праці управління освіти | 29.12.2015 | |
Шевцова Жанна Михайлівна | головний спеціаліст управління освіти | 29.12.2015 | |
Сухоярська Інна Іванівна | головний спеціаліст управління освіти | 29.12.2015 | |
Шаміна Олена Георгіївна | головний спеціаліст управління освіти | 29.12.2015 | |
Ковальський Олександр Анатолійович | провідний спеціаліст управління освіти | 29.12.2015 | |
Горбач Вікторія Василівна | головний спеціаліст сектору з питань охорони праці | 14.01.2016 | |
Ніцкевич Євгенія Вадимівна | головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі | 21.01.2016 | |
Костирева Світлана Вікторівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 27.01.2016 | |
Коваль Алла Анатоліївна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 14.03.2016 | |
Шуліка Оксана Валеріївна | головний спеціаліст відділу бюджетних програм освіти, культури та соціального захисту фінансового управління | 23.03.2016 | |
Ключнікова Вікторія Євгеніївна | головний спеціаліст відділу програм охорони здоров’я, капітальних вкладень, фінансів підприємств комунальної власності та аналізу доходів бюджету фінансового управління | 23.03.2016 | |
Андрусяк Оксана Михайлівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 08.04.2016 | |
Слухай Наталія Миколаївна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 18.04.2016 | |
Кучерявенко Євген Михайлович | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 25.04.2016 | |
Кирилова Алла Валеріївна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 25.04.2016 | |
Сорочинська Наталія Миколаївна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 25.04.2016 | |
Горбач Оксана Василівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 29.04.2016 | |
Зінченко Лідія Федорівна | головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 29.04.2016 | |
Зеленова Катерина Аркадіївна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 29.04.2016 | |
Чорна Вікторія Сергіївна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 29.04.2016 | |
Кобзар Марина Анатоліївна | спеціаліст І категорії управління праці та соціального захисту населення | 29.04.2016 | |
Лєлєс Наталія Миколаївна | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 29.04.2016 | |
Василенко Тарас Олегович | адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг | 29.04.2016 | |
Ніколаєнко Тетяна Леонідівна | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 29.04.2016 | |
Башанова Анжеліка Валентинівна | головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян | 29.04.2016 | |
Гончарова Наталія Валеріївна | головний спеціаліст відділу економіки | 29.04.2016 | Довідка |
Мишенкова Марина Валеріївна | головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 29.04.2016 | Довідка |
Сварковський Олексій Сергійович | головний спеціаліст організаційного відділу | 29.04.2016 | Довідка |
Беспалько Микола Михайлович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 29.04.2016 | |
Моргун Марія Ігорівна | головний спеціаліст відділу економіки | 29.04.2016 | |
Георгієш Олена Володимирівна | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 29.04.2016 | |
Прищепа Валерій Васильович | начальник відділу контролю за благоустроєм | 06.05.2016 | |
Курочка Дмитро Леонідович | начальник управління житлово-комунального господарства | 04.08.2016 | |
Мирополець Тетяна Дмитрівна | державний реєстратор відділу з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців | 10.08.2016 | |
Полякова Владислава Олександрівна | Начальник відділу - державний реєстратор відділу з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців | 17.08.2016 | |
Русенко Наталія Василівна | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 13.09.2016 | |
Мисюк Світлана Василівна | головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності | 15.09.2016 | |
Гуревич Юлія Володимирівна | завідувач сектору з питань соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей | 19.09.2016 | |
Концевой Віктор Володимирович | провідний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 23.09.2016 | |
Кальченко Юлія Юріївна | головний спеціаліст служби у справах дітей | 05.12.2016 | |
Закоморний Сергій Борисович | головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм | 27.12.2016 | |
Шевченко Віра Миколаївна | головний спеціаліст управління освіти | 10.01.2017 | |
Кузьменко Олена Миколаївна | головний спеціаліст управління освіти | 10.01.2017 | |
Миронюк Інна Миколаївна | головний спеціаліст управління освіти | 10.01.2017 | |
Горбачов Вячеслав Вікторович | претендент на посаду головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм | 14.04.2017 | |
Ботвиновська Наталія Анатоліївна | спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення | 04.05.2017 | |
Костильова Катерина Олександрівна | провідний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення | 04.05.2017 | |
Кужавська Алла Василівна | заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера управління праці та соціального захисту населення | 04.05.2017 | |
Шадей Вікторія Вікторівна | провідний спеціаліст відділу соціальних гарантій постраждалих внаслідок ЧАЕС та ВПО управління праці та соціального захисту населення | 04.05.2017 | |
Ламаш Алла Володимирівна | головний спеціаліст відділу призначень, розрахунків та контролю за правильністю нарахування житлових субсидій управління праці та соціального захисту населення | 07.07.2017 | |
Єрмакова Вікторія Володимирівна | головний спеціаліст юридичного відділу | 30.11.2017 | |
Шіошвілі Світлана Володимирівна | головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови | 30.11.2017 | |
Бажан Ігор Володимирович | головний спеціаліст сектору з питань охорони праці | 30.11.2017 | |
Даценко Людмила Миколаївна | головного спеціаліста з якості надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я | 30.11.2017 | |
Задорожна Ірина Анатоліївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності | 28.02.2018 | |
Будкіна Олена Володимирівна | головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства | 02.03.2018 | |
Голованенко Тетяна Олексіївна | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 24.04.2018 | |
Гайдамака Ірина Миколаївна | головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку | 24.04.2018 | |
Устимець Наталія Миколаївна | державний реєстратор відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців | 24.04.2018 | |
Пененко Наталія Михайлівна | провідний спеціаліст відділу соціального захисту учасників АТО, ветеранів війни, інвалідів, постраждалих внаслідок ЧАЕС та безпритульних управління праці та соціального захисту населення | 25.04.2018 | |
Богдан Вячеслав Павлович | головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців | 19.06.2018 | |
Козак Юрій Олександрович | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 19.06.2018 | |
Тюпін Євген Олексійович | головний спеціаліст інформаційно-архівного відділу управління праці та соціального захисту населення | 04.09.2018 | |
Червінський Олександр Сергійович | головний спеціаліст сектору з правового забезпечення управління праці та соціального захисту населення | 04.09.2018 | |
Несін Світлана Анатоліївна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення | 17.09.2018 | |
Вороневич Карина Леонідівна | провідний спеціаліст відділу санаторно-курортного обслуговування та реабілітації управління праці та соціального захисту населення | 18.09.2018 | |
Скадіна Мирослава Ігорівна | головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи управління праці та соціального захисту населення | 02.10.2018 | |
Гуменюк Юрій Петрович | головний спеціаліст сектору фінансово-економічного та кадрового забезпечення закладів освіти управління освіти | 10.10.2018 | |
Любченко Андрій Володимирович | начальник відділу з питань майна комунальної власності | 22.10.2018 | |
Локоть Таїсія Захарівна | головний спеціаліст відділу організації діловодства | 22.10.2018 | |
Хасіярова Тетяна Сулейманівна | претендент на посаду головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління | 30.11.2018 | |
Лошков Сергій Олександрович | головний спеціаліст організаційного відділу | 03.12.2018 | |
Грищенко Оксана Іванівна | заступник начальника відділу санаторно-курортного обслуговування та реабілітації Управління праці та соціального захисту населення | 13.12.2018 | |
Громова Юлія Владиславівна | головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю | 22.01.2019 | |
Олещенко Ігор Володимирович | головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг управління праці та соціального захисту населення | 15.02.2019 | |
Хохлова Тетяна Володимирівна | головний спеціаліст відділу контролю соціальних виплат та їх цільового використання управління праці та соціального захисту населення | 15.02.2019 | |
Ільченко Руслан Михайлович | претендент на посаду начальника відділу з питань майна комунальної власності | 26.02.2019 | |
Мартиненко Ірина Петрівна | головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення | 19.03.2019 | |
Смаровоз Ігор Олександрович | начальник управління житлово-комунального господарства Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 27.03.2019 | |
Козленко Марина Вікторівна | головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління | 05.04.2019 | |
Волкова Анна Романівна | адміністратор відділу надання адміністративних послуг управління (Центр) надання адміністративних послуг Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 05.04.2019 | |
Захаренко Наталія Вікторівна | адміністратор відділу забезпечення діяльності ЦНАП управління (Центр) надання адміністративних послуг Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 05.04.2019 | |
Коновалов Сергій Сергійович | адміністратор відділу прийому та передачі документів управління (Центр) надання адміністративних послуг Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 05.04.2019 | |
Остапенко Вікторія Вікторівна | адміністратор відділу надання адміністративних послуг управління (Центр) надання адміністративних послуг Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 05.04.2019 | |
Шквара Андрій Васильович | адміністратор відділу забезпечення діяльності ЦНАП управління (Центр) надання адміністративних послуг Подільської районної в місті Києві державної адміністрації | 05.04.2019 | |
Лисенко Олександра Олександрівна | головний спеціаліст сектору з правового забезпечення управління праці та соціального захисту населення | 12.04.2019 | |
Момотова Тетяна Миколаївна | головний спеціаліст відділу прийому житлових субсідій управління праці та соціального захисту населення | 12.04.2019 | |
Моргун Ігор Анатолійович | претендент на посаду головного спеціаліста сектору інформаційних технологій | 22.04.2019 | |
Лютий Денис Сергійович | головний спеціаліст-юрисконсультант управління освіти | 25.04.2019 | |