Головна  →  Новини  →  7 грудня 2017

У Подільському районі з початку року ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 2158,2 тис. грн.

У Подільському районі з початку року ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 2158,2 тис. грн.

6 грудня у Подільській райдержадміністрації відбулося засідання Тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями Подільського району, на яке було запрошено керівників чотирьох  підприємств-боржників району, на яких за статистичними даними станом на 01.11.2017 року була наявна заборгованість із виплати заробітної плати, пенсійних внесків та єдиного соціального внеску.

Завдяки вжитим заходам з початку 2017 року у Подільському районі ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму 2158,2 тис. грн.

Цього ж дня відбулося 6 засідання Міжвідомчої районної робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в Подільському районі міста Києва щодо причин низького рівня розміру середньої заробітної плати та заходів, що вживаються з метою його підвищення. З початку 2017 року відбулося п`ять засідань робочих груп з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в Подільському районі міста Києва.

За відповідний період на вищезазначені засідання було запрошено керівників 83 підприємств, установ та організацій Подільського району які, за інформацією Державної податкової інспекції у Подільському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві, виплачували заробітну плату своїм працівникам на рівні або нижче розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законодавством. Міжвідомчою робочою групою їм надані рекомендації та пропозиції, які спрямовані на підняття середньої заробітної плати до рівня заробітної плати у відповідній галузі по місту.

Матеріали про порушення законодавства про працю по 5 підприємствах передано до Головного управління Держпраці у Київській області.

Питання дотримання мінімальних гарантій в частині оплати праці тримається на постійному контролі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук