Головна  →  Новини  →  21 листопада 2017

Вихованці клубу за місцем проживання "Темп" здобули низку медалей на змаганнях (фото)

17-19 листопада команда з тхеквондо КМП  "Темп" брала участь у Відкритій першісті КДЮСШ «Школа спорту» «Taekwondo Cup by school sports» серед дітей, юнаків та кадетів. У заході взяли участь понад 400 учасників з 40 команд із 4-х країн.  Вихованці клубу вибороли 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Також 16-19 листопада команда з кікбоксингу КМП "Темп" відмінно виступила на чемпіонаті Києва з кікбоксингу, присвяченому пам’яті жертв Голодомору. Змагання зібрали 640 учасників. До скарбнички перемог юні подоляни додали 44 золотих та 14 срібних медалей.

Вітаємо з вражаючими результатами вихованців КМП «Темп», а також їх тренерів – Мальського Андрія Михайловича та Алієва Ельчіна Халіловича!