Головна  →  Новини  →  20 листопада 2017

Подільські спортсмени здобули срібло та бронзу на турнірі з карате "Місто Лева"(фото)

18 листопада відбувся традиційний турнір з карате "Місто Лева" та завершуючий етап Кубку з карате УСФК.

Турнір проходив у спорткомплексі СКА і зібрав він більше 20 команд зі Львова та Львівської області, Києва, Сум та Сумської області, Одеси, Бердянська - загалом більше 200 учасників.

Столицю, у складі Київської Федерації Карате Сіто-рю, представили вихованці клубу за місцем проживання «Чемпіон» Подільського району.

Результат змагань – відмінний: Булхін Тимур виборов два срібла, а Стаканов Даніїл та Кавун Давид здобули переможну бронзу.

Вітаємо наших юних спортсменів та їх тренера Геращенко Андрія Констянтиновича!