Головна  →  Новини  →  11 серпня 2017

Станом на 10 серпня у Подільському районі 55 громадських проектів зібрали необхідну кількість голосів підтримки (фото)

Станом на 10 серпня у Подільському районі 55 громадських проектів зібрали необхідну кількість голосів підтримки (фото)

10 серпня у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося розширене засідання робочої групи з питань громадського бюджету. До участі у засідання долучилися автори проектів, котрі подали свої ідеї до цьогорічного Бюджету участі, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які безпосередньо будуть займатися реалізацією громадських ініціатив.

Як зауважила начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Кабанець, станом на 10 серпня 55 громадських проектів зібрали необхідну кількість голосів підтримки за допомогою електронного голосування, допущені до експертизи та публічного обговорення.

Члени робочої групи розглянули звіти про аналіз відповідності 15 проектів законодавству та можливість їх реалізації і допущення до голосування, надані відповідальними структурними підрозділами Подільської РДА, ще 4 громадські проекти перебувають на експертизі.

Також під час засідання спільно з авторами проектів визначено відповідальний структурний підрозділ за проведення експертизи 11 громадських ініціатив. 

Крім того, 9 громадських проектів передано на розгляд до міської робочої групи з подальшим направленням їх на оцінку до галузевих департаментів КМДА, а саме: 3 проекти по категорії «Дорожньо-транспортна інфраструктура», 2 проекти категорії «Культура та туризм», 2 проекти категорії «Навколишнє середовище» та 2 проекти категорії «Освіта».

16 громадських проектів успішно пройшли попередню оцінку та допущені до голосування. На етапі електронного збору підписів перебувають ще 24 проекти. 2 громадських проекти видалені автором.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг


Електронний запис до лікаря

Перелік необхідних документів для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Нова система електронного запису в дошкільні навчальні заклади Києва

100-річчя подій Української революції 1917-1921 років

Оперативне інформування киян

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:
(044) 425-74-88

Дорожня карта щодо надання державних соціальних гарантій учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Пам’ятка першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук