Головна  →  Новини  →  11 серпня 2017

Для керівників ОСББ та ЖБК розроблено порядок укладання тристоронніх актів

Для керівників ОСББ та ЖБК розроблено порядок укладання тристоронніх актів

За результатами низки нарад за участю представників КМДА, Київради, ОСББ і ЖБК, а також ПАТ «Київенерго» і Київводоканалу був розроблений порядок укладання тристоронніх актів між колективними споживачами та підприємствами-надавачами послуг.

Для оформлення актів житловим організаціям необхідно попередньо підготувати низку документів. Зокрема йдеться про загальний акт приймання-передачі послуг з інформацією про отримання житловою організацією холодної та гарячої води за кожен місяць, додаткову угоду до договору на надання послуг з водопостачання та приймання стоків через приєднані мережі (для підтвердження обсягів поставленої питної води шляхом підписання сторонами тристороннього акту).

Також абонентам, які мають не вирішене питання із заборгованістю, пропнується укласти договір реструктуризації.

Якщо ОСББ чи ЖБК не згодні із сумою заборгованості, і зазначене спірне питання знаходиться на розгляду суду, проконсультуватись можна у юристів Департаменту претензійно-позовної роботи Київводоканалу, що супроводжують судові справи зі споживачами. Звертатись за адресами: вул. Лейпцизька, 1-а, к. 804 або вул. Електротехнічна, 16, к. 402.

Постійний прийом представників житлових організацій з питань оформлення тристоронніх актів проводиться з понеділка по п‘ятницю з 8.00 до 17.00 у Центрах обслуговування споживачів за адресами: вул. Лейпцизька, 1-а та вул. Електротехнічна, 16, к. 116, інформує https://vodokanal.kiev.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук