Головна  →  Оголошення  →  19 липня 2017

Шановні керівники підприємств, установ та організацій Подільського району!

З метою організації  взаємодії і  співпраці у напрямку зниження рівня виробничого травматизму, привернення  уваги до існуючих проблем у сфері охорони праці, посилення спільної профілактичної роботи та вжиття узгоджених дієвих заходів спрямованих на поліпшення стану безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, дотримання правил поведінки працюючих і норм охорони праці, а також попередження нещасних випадків і професійних захворювань на виробництві спрямованих на збереження здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності, 27 липня 2017 року сектором з питань охорони праці Подільської районної в місті Києві державної  адміністрації буде проведено нараду на тему: "Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2017року на підприємствах Подільського району".

Прохання забезпечити участь у нараді  представника з питань охорони праці свого підрозділу.

Місце проведення: Контрактова площа, 2 , І поверх,  к.9. Початок о 10.00. Початок реєстрації учасників  наради о 9.30.

Відповідальний за проведення наради: завідувач сектору з питань охорони праці Подільської районної в місті Києві державної  адміністрації  Мороз Тамара Миколаївна, 425-12-51. 

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук