Головна  →  Новини  →  19 червня 2017

Звітує відділ контролю за благоустроєм (фото)

Звітує відділ контролю за благоустроєм (фото)

У період з 12 до 19 червня відділ контролю за благоустроєм Подільської райдержадміністрації відпрацьовував поточні звернення громадян до КБУ «Контактний центр» та здійснював контроль за санітарно-технічним станом Подільського району.

Працівниками відділу складено 4 адміністративні протоколи за порушення Правил благоустрою міста Києва: встановлення огорожі без дозвільної документації (2 одн.), розміщення об’єкта торгівлі (столика) - (2 одн.). Крім того, ними надано та проконтрольовано виконання 8 приписів з вимогою належного утримання прилеглих та балансових територій.

Також представники відділу взяли участь у виїзних нарадах щодо ліквідації стихійної торгівлі за адресами: просп. Правди,3, вул.Спаська,5 та пл.Т.Шевченка,2.

Протягом звітного періоду спільним зусиллями міських та районних служб демонтовані тимчасовіспоруди у сквері № 3 на Контрактовій площі.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Оголошення про формування нового складу спостережної комісії при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук