Головна  →  Новини  →  15 серпня 2018

15 серпня відбулась традиційна нарада на Андріївському узвозі (фото)

15 серпня відбулась традиційна нарада на Андріївському узвозі (фото)

15 серпня голова Подільської райдержадміністрації Віктор Смирнов спільно з керівниками структурних провів традиційну нараду на Андріївському узвозі.

У ході наради голова району перевірив санітарний стан історичної частини району, детально зупинився на благоустрої пішохідної території та прилеглих зелених зон. «Нещодавно міський голова відкрив сходи, що ведуть до Пейзажної алеї, це чудовий туристичний об’єкт, який поєднаний з Андріївський узвозом. Крім того, працює й оновлена Алея художників. Таким чином, відвідуваність цієї вулиці зросла в декілька разів. Прошу щоденно тримати на контролі її санітарний стан, вчасне прибирання сміття та доглядати за зеленими насадженнями належним чином», - дав доручення голова району.

Крім того, у межах наради голова райдержадміністрації відвідав ліцей № 100 «Поділ», де поспілкувався з директором навчального закладу Вікторією Телегіною щодо підготовки території ліцею до початку навчального року.

За результатами наради Віктор Смирнов дав доручення керівникам структурних підрозділів для відповідного виконання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук