Головна  →  Новини  →  14 серпня 2018

Віктор Смирнов провів апаратну нараду щодо поточного стану справ у Подільському районі (фото)

Віктор Смирнов провів апаратну нараду щодо поточного стану справ у Подільському районі (фото)

14 серпня в Подільській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

Під час наради голова райдержадміністрації Віктор Смирнов зупинився на питанні організації та проведення заходів до Дня незалежності України в Подільському районі. «Під час відзначення 27-ї річниці незалежності України у Подільському районі запланована ціла низка заходів, задіяні будуть Контрактова та Поштова площі, вулиці Сагайдачного, центральні парки та сквери району. Тому, велике навантаження чекає і на комунальні служби. Готуємося працювати в посиленому режимі, щоб територія району була в належному стані під час святкувань», - звернувся до присутніх Віктор Смирнов. Також він додав, щоб комунальники звернули увагу на облаштування додаткових урн, де це необхідно, та оперативно вивозили сміття .

Також у ході наради заслухали доповідь в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Валерія Кухарчука щодо ходу підготовки житлових будинків, установ та організацій району до опалювального сезону. Станом на 13 серпня найкраще підготовленими у районі є лікувальні заклади – із 12 установ перевірені всі, 10 вже отримали акти готовності.

Актуальним стало і питання якісного опрацювання звернень громадян в частині житлово-комунального господарства та благоустрою.

Обговорили також роботу ліфтового господарства, стан виконавської дисципліни та інші поточні питання.

За результатами наради Віктор Смирнов надав відповідні протокольні доручення.

Нагадаємо, у Подільському районі затверджено план заходів з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі Фейсбук