Головна  →  Адміністрація  →  Поділ сьогодні  →  Оголошення  →  Запрошуємо, промислові підприємства

22.08.2013 09:00   Запрошуємо, промислові підприємства, науково-дослідні установи та підприємців Подільського району взяти участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна-2013» та Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар року-2013»

 

Запрошуємо, промислові підприємства, науково-дослідні установи  та підприємців Подільського району взяти участь у загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна-2013» та Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар року-2013»

 

На виконання Указу Президента України від 24.09.2005 № 1337 та з нагоди 22-ї річниці Незалежності України у м. Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» з 20 по 23 серпня 2013 року  відбудеться загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» за участю всіх регіонів України.

Метою виставкового заходу є демонстрація досягнень країни в економіці, соціальній та культурній сферах та презентація вітчизняними підприємствами кращих науково-технічних розробок, технологій, конкурентоспроможної продукції та експортних можливостей. Участь підприємств у Конкурсі сприятиме розширенню кола ділових партнерів, популяризації власної продукції і послуг, збільшенню обсягів їх реалізації.

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі «Кращий вітчизняний товар року» та виставкової акції «Барвиста Україна» Ви можете отримати у Організаторів заходів, за телефонами: 596-91-16; 596-91-12; 596-91-11; 596-98-01 та email: zev@expocenter.com.ua; marketing@expocenter.com.ua.

Для докладнішого ознайомлення з умовами участі, а також отримання бланків заяв на участь можна завантажити відповідні заархівовані файли в форматі .pdf:

Загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна-2013».

Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року-2013».

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян