Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  З 23 березня починається формування нового складу Громадської ради при Подільській районні в місті Києві державній адміністрації

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

З 23 березня починається формування нового складу Громадської ради при Подільській районні в місті Києві державній адміністрації 

Як повідомлялося раніше, у зв’язку з підготовкою та затвердженням Кабінетом Міністрів України змін до регулюючої діяльність громадських рад постанови від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» початок формування нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації було відтерміновано.

Натомість, до цього часу довгоочікувані зміни до порядку формування громадських рад при органах виконавчої влади Урядом не внесені, що в свою чергу викликає негативний суспільний резонанс.

За дорученням голови КМДА Віталія Кличка від 18.03.2015 № 7900, Подільська районна в місті Києві державна адміністрація розпочинає процедуру формування нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією постанови № 996.

Протягом двох найближчих тижнів, а саме з 23 березня по 03 квітня 2015 року з 10.00 до 17.00 за адресою: Контрактова площа, 2 (3 поверх, каб. 18) працівниками відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю проводитиметься прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі по підготовці установчих зборів з обрання Громадської ради.

Зокрема, необхідно надати:

1) заяву від представника інституту громадянського суспільства, складену у довільній формі на адресу Подільської районної в місті Києві державної адміністрації;

2) лист-клопотання за підписом керівника інституту громадянського суспільства скріпленого «мокрою» печаткою.

При цьому, інститутам громадянського суспільства, які звертались з відповідними заявами раніше, необхідно повторно надати підтверджуючі документи щодо участі в ініціативній групі.

Відповідальний представник підрозділу: начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю – Онофрійчук Олена Іванівна.

Інформація про всі подальші етапи формування Громадської ради буде розміщуватися на офіційному веб-порталі Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Запрошуємо усі бажаючі інститути громадянського суспільства, що активно працюють в Подільському районі міста Києва взяти участь у формуванні нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації.

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу Громадської ради звертайтеся до відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю за телефоном 425 74 73.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян