Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  Повідомлення ініціативної групи

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

Увага! У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від  8 квітня 2015 р. № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996» відбулись зміни щодо дати проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації та переліку документів для участі в установчих зборах.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 23 червня 2015 року в приміщенні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: Контрактова площа,2, актова зала.

Початок зборів о 15.00 годині. Початок реєстрації о 14.00 (при собі мати документ, що засвідчує особу, а саме: паспорт громадянина України, посвідчення водія, військовий квиток). 

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації:

№ п/п

ПІБ

Назва ІГС

1.

Афіндуліді Сергій Ілліч

Спілка ветеранів Афганістану Подільського району м. Києва

2.

Білінський Тарас Володимирович

Громадське формування з охорони громадського порядку і Державного кордону Подільського району м. Києва

3.

Вітковський Станіслав Павлович

Об’єднання вільних профспілок «Солідарність»

4.

Герасименко Олександр Васильович

Громадська організація «Інститут політико-правових та релігійних досліджень»

5.

Єгорченко Олег Олексійович

Громадська організація «Турбота та милосердя»

6.

Іванов Володимир Віталійович

Благодійна організація Київський міський благодійний фонд «Фудбенк»

7.

Іванова Олена Ігорівна

Громадська організація «Громадська Варта Подолу»

8.

Коваленко Олексій Лелевич

Громадська організація «Громадський люстраційний комітет»

9.

Кравченко Віктор Романович

Громадська організація «Правий Сектор Поділ»

10.

Рудич Ганна Олексіївна

Благодійний фонд «Єдина Країна»

11.

Львович Сергій Віталійович

Громадська організація «Сім’я без залежності»

12.

Масловський Микола Михайлович

Дитячий клуб «Іскра»

13.

Матюкін Ігорь Вікторович

Громадська організація «Інвалідів, пенсіонерів та малозахищених верств населення «Благодія»

14.

Мельник Ігор Вікторович

Дитяча громадська організація «Центр патріотичного виховання дітей та молоді «Юний прикордонник»

15.

Міленко Тетяна Олексіївна

Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»

16.

Наровлянський Олександр Данилович

Дитяча громадська організація «Дитячий туристичний клуб «Нептур»

17.

Негода Олександр Володимирович

Громадська організація «Спортивний клуб «Вітязь Поділ»

18.

Онофрійчук Олена Іванівна

Начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

19.

Скрипський Валерій Романович

Подільська районна організація людей з обмеженими можливостями «ПРОЛОМ»

20.

Філіппов Віктор Олександрович

Громадська організація «Перемога в твоїх руках»

21.

Царевська Юлія Олександрівна

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.      

Для участі в установчих зборах інститутом громадянського суспільства до ініціативної групи подається:

1. Заява інституту громадянського суспільства для підтвердження участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації.

2. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

4. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, засвідчена в установленому порядку за 2015 рік.

5.Витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

6. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

7. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності). Інформацію про діяльність бажано подавати також в електронному вигляді з метою оприлюднення на сайті (iniciatyva.podil@gmail.com).

8. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи приймаються з 07 травня 2015 року до 22 травня 2015 року включно за адресою: 04070, м. Київ, Контрактова площа, 2, каб.18, у відділі з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, телефон: 425-74-73.

Прийом документів здійснюється:

Понеділок, вівторок, середа, четвер - з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

П’ятниця – з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.45.

Контактні особи:

Онофрійчук Олена Іванівна – начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, член ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації  телефон: 425-74-73, електронна адреса: podolpolitica@ukr.net.

Скрипський Валерій Романович – голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації, телефон: 095-359-25-59, електронна адреса: turbot.net@gmail.com.

Царевська Юлія Олександрівна – секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації, телефон: 066-334-76-30, електронна адреса: iniciatyva.podil@gmail.com.

Шановні представники інститутів громадянського суспільства зверніть будь-ласка увагу на те, що документи для участі в установчих зборах по формуванню Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації приймаються від інститутів громадянського суспільства, які зареєстровані та/або ведуть свою діяльністю на території та на користь Подільського району.

Зразки документів додаються.

Зразки документів для участі в установчих зборах по формуванню Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян