Головна  →  Адміністрація  →  Інформація громадянам  →  Екологія  →  5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Цього дня 1972 року в Стокгольмі відкрилася Конференція Організації Об’єднаних націй з проблем довкілля, наслідком якої стало створення Програми Організації об’єднаних націй з довкілля (ЮНЕП).

Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища. «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами» - так було поставлене питання в цьому зверненні.

З цього часу 5 червня в багатьох країнах світу відзначають як День еколога, привертаючи увагу суспільства до екологічних проблем.

Головна мета свята – стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та довкіллі. В Україні Всесвітній день охорони навколишнього середовища супроводжується вуличними мітингами, парадами велосипедистів, «зеленими» концертами, конкурсами творів, дитячих малюнків, плакатів, масовими суботниками, прибираннями територій.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян