Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  3 липня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради

3 липня 2013 року в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради. На засіданні було розглянуто питання про створення та реалізацію програми «Київ самобутній», а також голови постійних комісій Громадської ради проінформували присутніх про результати роботи комісій за І півріччя 2013 року.

По першому питанню начальник управління капітального будівництва, архітектури та землекористування Писарук Р.А. поінформував членів Громадської ради про створення та реалізацію програми «Київ самобутній».

Ознайомитись з міським проектом «Київ самобутній» можна за посиланням: http://www.ex.ua/view/71006413

По другому питанню виступили голови постійних комісій Громадської ради, які проінформували присутніх про результати роботи комісій за І півріччя 2013 року.

За результатами засідання підготовлено протокол для подальшого опрацювання та розгляду на наступному зібранні Громадської ради.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян