Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  28 травня у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради

28 травня 2013 року в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради. На засіданні були розглянуті питання про підсумки проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Подільського району, асфальтування та ремонт доріг у районі та благоустрій зелених зон відпочинку.

По першому питанню начальник відділу контролю за благоустроєм Подільського району А.П. Терновий поінформував членів Громадської ради про заходи, що були проведені в районі під час двомісячника зокрема щодо вулично-шляхового господарства, відновлення зовнішнього освітлення, озеленення, створення екологічних зон, ремонту дитячих майданчиків.

По другому питанню виступила заступник начальника ШЕУ по ремонту утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Соколова В.П., яка доповіла про стан доріг у Подільському районі.

Під час третього питання заслухали директора КП по утриманню зелених насаджень Яцкова А.В., який розповів про ряд заходів, що були виконані  з метою покращення благоустрою та санітарно-технічного стану парків, скверів, інших місць загального користування.

За результатами засідання підготовлено протокол доручень для подальшого опрацювання та розгляду на наступному зібранні Громадської ради.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян