Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  23 грудня 2013 року відбулось засідання Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації

23 грудня 2013 року за участю голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації  Сергія Крушановського відбулось засідання Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації. На порядку денному стояли питання реалізації проекту «Київ Самобутній» та обговорення плану роботи Громадської ради на перше півріччя 2014 року.

 В рамках реалізації Соціальних ініціатив Президента України В.Ф Януковича особливу увагу було приділено обговоренню питання щодо створення у складі Громадської ради консультативної групи (ради) у справах інвалідів з метою вироблення узгодженої позиції щодо розв’язання найбільш гострих та актуальних проблем у різних сферах життя.

 В роботі засідання, окрім членів Громадської ради, взяли участь працівники структурних підрозділів районної держадміністрації, голови органів самоорганізації населення, представники громадських організацій у справах інвалідів, які не входять до Громадської ради.

 Головними доповідачами були начальник управління капітального будівництва, архітектури та землекористування Руслан Писарук, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяна Столярчук та голова Громадської ради Тетяна Гоєнко.

 За результатами засідання підготовлено протокол доручень для подальшого опрацювання та розгляду на наступному зібранні Громадської ради.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян