Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  13 листопада відбулось виїзне засідання Громадської ради за участю керівників органів самоорганізації населення та громадськістю району

Громадська рада при Подільській РДА обговорила заходи з підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка

Виїзне засідання Громадської ради при Подільській районній в місті Києві державній адміністрації щодо обговорення заходів з підготовки та відзначення 200-річчя  відбулося в бібліотеці Дружби Народів. В його роботі, окрім членів Громадської ради, взяли участь працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови органів самоорганізації населення, керівники комунальних підприємств  та представники громадських організацій, які не входять до Громадської ради.

Головними доповідачами були начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Подільської районної державної адміністрації Людмила Сабардіна, начальник управління освіти Галина Троян та заступник начальника відділу контролю за благоустроєм Андрій Курилко.

Відкриваючи засідання, голова Громадської ради району Тетяна Гоєнко зазначила, що вшанування пам"яті Тараса Григоровича Шевченка - це справа національного значення і поза увагою громадськості не може залишитися жоден об"єкт району, який пов"язаний з ім"ям великого поета.

Заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Валентина Міщенко інформувала присутніх про те, що на території Подільського району є вісім місць та об"єктів, які пов"язані з ім"ям Тараса Григоровича Шевченка. "Ви знаєте, що  вшанування  200-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря на державному рівні знаходиться під особливою увагою Президента держави Віктора Януковича. Наш обов"язок, як представників влади на місцях, забезпечити гідне виконання завдань Президента пов"язаних з цією знаменною, для українського народу, датою", - сказала Валентина Миколаївна. Також вона зазначила, що в районі вже давно ведеться відповідна робота по вшануванню Великого Кобзаря і здійснюють її, в першу чергу, управління культури та туризму. Зокрема, Людмила Сабардіна, начальник районного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини презентувала присутнім факсимільне відтворення примірника "Кобзаря" 1840 року, що зберігається у відділі рукописних фондів і текстології Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, підготовлене і видане видавництвом "Веселка" та Подільською райдержадміністрацією за підтримки Благодійного фонду "Фармак".

Галина Троян, начальник управління освіти зазначила, що в школах району проводиться чимало тематичних уроків та вечорів, присвячених як літературній так і художній творчості Тараса Григоровича Шевченка, а учні Подільських шкіл посідають призові місця в загальнонаціональних конкурсах та олімпіадах, які пов"язані з Т.Г.Шевченком.

Проте, найбільше запитань членів Громадської ради було до заступника начальника відділу контролю за благоустроєм району Андрія Курилко. Андрій Валентинович зазначив, що вже зараз комунальними підприємствами району ведеться відповідна робота на об"єктах, що пов"язані з ім"ям великого поета. З його слів, до визначної дати буде покращено благоустрій  площі ім. Т.Г.Шевченка та впорядковано територію біля   кінотеатру. Догляд за іншими об"єктами проводиться у звичному режимі і благоустрій навколо них відповідає усім вимогам.

Заступник голови РДА Валентина Міщенко звернулася до членів Громадської ради з проханням продумати і додати до переліку заходів, які проводяться структурними підрозділами райдержадміністрації, пропозиції щодо більш широкого залучення громадськості до відзначення 200-ї річниці Великого Кобзаря.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян