Головна  →  Адміністрація  →  Інформація громадянам  →  Екологія  →  12 квітня 2014 року планується проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

Шановні громадяни!

Всеукраїнська громадська організація «Зробимо Україну чистою» (ВГО «ЗУЧ»), учасник загальносвітового руху «Let’s do it. world», що об’єднує понад 8,5 мільйонів людей в 108 країнах, у співпраці з Асоціацією міст України 12 квітня 2014 року планує проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!2014» .

Мета акції – виховання відповідального ставлення громадян до довкілля та акцентування увагу на системні проблеми у сфері поводження з відходами шляхом безпосереднього доручення місцевих громад до прибирання своїх міст.

Акція «Зробимо Україну чистою!2014» є значущим всеукраїнським еколого-просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання. Ініціатива проведення акції отримала підтримку Кабінету Міністрів, Мінприроди, Міносвіти, Мінрегіонбуду України.

Кожен, хто хоч раз прибирав парк від сміття, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну! Так здійснюються зміни – власним прикладом, від друга до друга.

Щоб це бажання стало реальністю, потрібно зробити лише три речі:

  • не смітити;
  • гуртом прибрати свій шматочок країни, збільшуючи простір чистоти;
  • долучати до цих простих дій інших людей.

    Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття.

    Кожен, хто хоч раз добровільно прибирав парк, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну. Більшість друзів такої людини теж перестануть смітити в її присутності. Так поступово —   від людини до людини — країна стає чистішою.

Найважливіший день для того, щоб країна стала чистішою — 12 квітня 2014 року.

Не залишайтесь байдужими, зробіть своє місто чистим.

      За більш детальною інформацією про Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою!2014» звертатися на «гарячу лінію» за телефоном: 044-22- 38-11 та більш детально можна ознайомитись на сайті за адресою: http://letsdoit.org.ua

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян