Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  12 березня у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради

12 березня 2013 року о 16-00 годині в приміщенні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відбулось засідання Громадської ради. На засіданні були розглянуті питання щодо затвердення Положення про Громадську раду, переліку та складу постійних комісій Громадської ради при Подільській райдержадміністрації.

Під час обговорення третього питання  порядку денного щодо проведення реконструкції вул. П. Сагайдачного в м. Києві, начальник управління будівництва, архітектури та землекористування Писарук Р.А. поінформував членів Громадської ради про основні напрямки реалізації проекту реконструкції вул. П. Сагайдачного та створення пішохідної зони.

За результатами засідання підготовлено протокол доручень для подальшого опрацювання та розгляду на наступному зібранні Громадської ради.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян