Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  11 квітня у Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради

11 квітня 2013 року о 16-00 годині в приміщенні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відбулось засідання Громадської ради. На засіданні були розглянуті питання щодо проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Подільського району та затвердження плану роботи Громадської ради на І півріччя 2013 року.

Під час обговорення питання щодо проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Подільського району, Курілко А.В. – заступник начальника відділу контролю за благоустроєм району, розповів про планові показники виконання заходів весняного двомісячника, зокрема щодо вулично-шляхового господарства, озеленення, санітарної очистки та інших показників.

За результатами засідання підготовлено протокол доручень для подальшого опрацювання та розгляду на наступному засіданні Громадської ради.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян