Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  02 жовтня в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради

02 жовтня 2013 року в Подільській районній в місті Києві державній адміністрації відбулось чергове засідання Громадської ради за участю заступника голови В. Міщенко. На засіданні були розглянуті питання про підготовку житлово-комунального господарства Подільського району до роботи в осінньо-зимовий період, а також про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Подільського району м. Києва.

Начальник управління житлово-комунального господарства Дубовик М.Г. та генеральний директор КП «Дирекція по утриманню житлового фонду Подільського району» Новокольський С.Р. поінформували членів Громадської ради про підготовку житлово-комунального господарства Подільського району до роботи в осінньо-зимовий період. Зазначили, що з 01 по 07 жовтня 2013 року будуть підключені всі житлові будинки району. Повідомив, що для більш ефективного реагування та в разі виникнення аварійної ситуації створено централізовану цілодобову диспетчерську службу (290-90-70).

По другому питанню виступив заступник начальника відділу контролю за благоустроєм району Курілко А.В., який повідомив присутнім про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану Подільського району м. Києва.

Також на засіданні була присутня Абакумова Т.Ю. представник управління праці та соціального захисту населення Подільського району, яка розповіла про організацію та проведення заходів з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення м. Києві від фашистських загарбників. Вона запросила членів Громадської ради прийняти участь у вищезазначених заходах.

За результатами засідання підготовлено протокол для подальшого опрацювання та розгляду на наступному зібранні Громадської ради.

Версiя для друку

Очищення влади

Центр надання адміністративних послуг

До уваги суб’єктів, що надають соціальні послуги!

Обговорення перейменування вулиць

Антикорупційний телефон ПРДА:(044) 425-74-88

Список військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини (місця служби), зареєстровані у м. Києві та стосовно яких проводяться розшукові заходи

Інформація про місця укриття населення в підземному просторі Подільського району

Сторінка Подільської районної в місті Києві державної адміністрації у соціальній мережі ФейсбукЗвернення громадян